Implantacija

Klinikoje atliekama implantacija BioHorizons (JAV) ir Straumnn (Šveicarija) implantais.

JAV gamybos BioHorizons implantai dėl optimalios kainos ir kokybės santykio yra vieni iš populiariausių Lietuvoje. Jei implantas neprigyja (3-4% iš visų įsriegtų implantų) implantacijos procedūra kartojama po 3-4 mėnesių nemokamai.

Šveicarų Straumann implantai gaminami Šveicarijoje ir JAV. Tai labiausiai moksliškai pagrįsta dantų implantų sistema pasaulyje. Neprigijimo tikimybė 1-2 atvejai iš keturių šimtų. Klinikoje sriegiami:

  • Straumann Roxolid implantai. Tai cirkonio ir titano lydinio implantai, kurie 30% stipresni už standartinius titano implantus. Šis lydinys suteikia galimybę naudoti mažesnio diametro ir ilgio implantus, kas sumažina chirurginės intervencijos apimtis.
  • Straumann Roxolid SLActive implantai. Šie implantai gaminami specialaus vaakumo sąlygomis. Chemiškai aktyvus Roxolid SLActive implanto paviršius „pritraukia“ kraują ir intensyviai stimuliuoja jame esančias daleles, atsakingas už gijimo procesą. Tai sumažina implanto neprigijimo riziką iki nulio ir prigijimo laikas sutrumpėja iki 6-8 savaičių.

Biohorizons implantai išleidžiami su standartinėmis atramomis, kurias dažnai galima panaudoti protezuojant, kas sumažina protezo savikainą.
Straumann gamintojai atramų prie implantų neprideda, dėl ko protezuojant ant Straumann implanto, protezo kaina yra didesnė.

© R.Ramonienės odontologijos klinika, 2015
Sprendimas: