Apie mus

Romualdos Ramonienės odontologijos klinikai jau 20 metų. Klinika veiklą pradėjo 1995 metais nuo vienos darbo vietos kabineto. Kadangi buvo žengiama paslaugų, kokybės vystymo ir pažangos keliu – kabinetas virto plataus profilio odontologijos klinika, kurioje dirba kvalifikuoti, įvairių odontologijos sričių specialistai. Klinikos gydytojai nuolat tobulinasi Lietuvoje bei užsienyje, semiasi žinių ir patirties studijuodami, analizuodami klinikinį darbą. Visi darbuotojai laikosi atsakingo, kokybiško ir pažangaus darbo principų, dirba su meile, dėmesiu pacientui ir atsakomybės garantija.

Klinikoje naudojamos naujausios technologijos ir aukščiausios kokybės medžiagos. Moderniai įrengtuose kabinetuose tik šiuolaikinė (nuolat atnaujinama) medicininė įranga, medžiagos yra aprobuotos naudojimui Lietuvoje ir turi CE sertifikatus, procedūros saugios ir kokybiškos, nes klinikoje patikimai vykdoma infekcijų kontrolė.

Klinikoje atliekamos mažo galingumo skaitmenines dantų rentgeno nuotraukos, kas sumažina paciento apšvitą rentgeno spinduliais. Daug dėmesio skiriama burnos ligų profilaktikai ir ilgalaikei priežiūrai po gydymo. Gydymo planai sudaromi individualiai, įvertinant burnos ertmės stovį ir finansines paciento galimybes.

Šiltas klinikos interjeras, malonūs ir paslaugūs darbuotojai sutiks kiekvieną atvykusį, tiek didelį, tiek mažą, nuteiks teigiamai, padės įveikti stresą, suteiks dėmesį ir rūpestį.

Mūsų tikslas – padėti Jums šypsotis.

© R.Ramonienės odontologijos klinika, 2015
Sprendimas: